Kdo se chce stát vlkem, musí se s ním sžít.

Loiřin diplomek a odměny

10. května 2015 v 8:54 | Anior |  Vlci měsíce

Takže Loiro!


Moc ti blahopřeju k tomuto úspěchu a přeju ti, aby se to pořád takhle dařilo!

Tvůj příběh:
Všichni se dívali na Anior, která stála proti nim na poradním kameni. "Ještě před obědem vás chci všechny mít u poradního kamene. Jasné?" řekla jim toho dne ráno, hned jak se probudili.
"Včera v noci jsem meditovala. Naše bohyně a ochránkyně Leureia je v nebezpečí. Útočí na ni duchové Diamantových hor, a ona se bojí, že by posléze mohli zaútočit i na nás!" smečka se po sobě nervózně ohlédla. "No, víš…" začal Duch "tak nějak už jsme si něčeho všimli. Já a Ranma jsme měli hlídku u toho malého hájku, víš, u toho, co roste na úpatí hor." pokračoval už silnějším hlasem. "Kousek toho hájku, tam úplně vzadu," ujala se slova Ranma "prostě najednou se tam ozvala hlasitá rána a zvedl se velký oblak kouře. Chtěli jsme za tebou hned běžet a říct ti to, ale pak jsme slyšeli svolávací zavytí a šli jsme sem."
"To jsou velmi znepokojivé novinky, duchové jsou zřejmně velmi blízko," zamyslela se Anior. Po chvilce zavolala: "Asi už nemá smysl dál čekat! Připravte si výstroj, za deset minut vyrážíme!"
Zanedlouho už běželi kolem jezera k úpatí hor. Bylo tam spousta vyběhaných pěšinek, po kterých se mohli dát. Rozdělili se a vyběhli do hor.
Anior prudce oddechovala. Bylo to jen chvíli, co se rozdělila od ostatních, kteří se po dvojicích dali jinými stezkami, ovšem pomalu dostupovala k vrcholu. Pohlédla na vrcholek hory, obklopený neprostupnými stromy.
Zdálo se jí to, nebo z dálky zaslechla zvuky boje?
Duch a Lofty běželi po úzké stezičce po stále strmějším svahu. Chvíli si odpočinuli, a zase běželi dál. Náhle doběhli na rozcestí, kde se srazili s Leem a Ranmou. "Co tu děláte?" vyhrkli všichni čtyři naráz. S úšklebkem se po sobě ohlédli. "Myslím, že tamhle je ten palouk na vrcholu." Začal Leo "Pojďte! Anior už je nejspíš tam."
Když mladá alfa na holou plošinku vyběhla, okamžitě si všimla zuřivě vyhlížejícího vlka, který byl nějak neobyčejně velký. Poznala v něm Gordona, jednoho z těch, kteří měli moc nad Diamantovými horami. Marrei nejspíš nebude daleko, pomyslela si. Právě když se rozhodla, že by nebylo marné zavýt na ostatní členy smečky, protože Gordon se k ní neúprosně blížil, Leo, Lofty, Duch a Ranma vyskočili ze křoví po její pravé straně. Okamžitě se semkli kolem Gordona. Duch vyrazil jako první. Zakousl se mu pevně do nohy. Gordon ho setřásl, a otočil se, aby čelil ostatním. Do středu boje se prodrala Anior. Gordon však byl nadlidsky (chtěla jsem napsat nadvlčsky, ale to vypadalo divně.) silný, a tak mu nikdo nedokázal vzdorovat příliš dlouho. Z leva se na mýtinku přořítil Marrei.
Když si ho Leo a Ranma všimli, vyrazili na něj.
Boj se protahoval na neuvěřitelně dlouhou dobu. Smečka měla pocit, že kdyby jim zbývalo jen o trošku víc sil, nepřítele by přemohli, však taky byli čtyři proti dvěma.Právě když se Marrei chystal jednomu z bojujících zasadit osudnou ránu, nad vrcholky stromů se zablýsklo a všichni naráz zvedli hlavy. Vyšel měsíc, a to bylo pro smečku dobré znamení. Jejich bohyně Leureia z posledních sil předala trošku své energie do měsíce a ten posílil jejich schopnosti. Vlci se s novou sílou vrhli do boje, a duchy Diamantových hor porazili.
Když dorazili do vesnice, ihned začali ošetřovat svá zranění. Anior měla tržnou ránu na noze a Duch těsně unikl vypíchnutému oku, že to bylo až k neuvěření. Ostatní měli buď šrámy na zádech nebo vyditelné stopy po zubech na krku.
Laureia se s nimi spojila, když se zítřejší noci odebrali do lesa, aby mohli meditovat. Anior jim vyložila její děkovné poselství a pak se všichni vydali zpátky do tábora, aby si v klidu schrupli.

A zde je tvůj diplomek:


A zde je tvůj bronzový odznak za dobré psaní boje a "harmonie":OZNÁMENÍ PRO SMEČKU:

LEO NECHCE BÝT SPOLUADMIN!
POSOUVÁ SE DO ŘAD DELTY
A LOIRA DO POSTU BETA!

RANMA SE STÁVÁ SPOLUADMINKOU!

(Informace pošlu mailem)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Anior Anior | 10. května 2015 v 13:33 | Reagovat

VELMI SE OMLOUVÁM VŠEM, KDO NA TENTO BLOG CHODÍ NEBO JSOU NA NĚM ZAREGISTROVANÍ. BOHUŽEL, NEMOHU SE PŘIHLÁSIT NA BLOG.CZ A TAK SE TENTO BLOG BUDE PŘESOUVAT! SMEČKA SE NERUŠÍ! A KDYBYCH NA HESLO PŘIŠLA TAK DÁM VŠEM VĚDĚT!

            Děkuji za pochopení.

2 Anior Anior | 10. května 2015 v 14:10 | Reagovat

Adresa nového blogu je:
                      http://wolfy-world.blog.cz

3 Anior Anior | 10. května 2015 v 14:11 | Reagovat

Jěště není dodělán ale články vycházet budou :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama