Kdo se chce stát vlkem, musí se s ním sžít.

Duben 2015

Novinky v postavení!

29. dubna 2015 v 16:53 | Anior |  Novinky
Ahoj! Zase se tu hlásím a tentokrát se změnami v postavení! Je to sice divné, že nikdo nanapsal, ale mám problém, tak je tu řešení.Je to trochu komplikované ale nějak jsem to dala dohromady!
(elite se ruší)


Alfa:

Anior

Beta:

Duch
Leo

Delta:

Ranma


Gamma:

Griaris

Omega:

Shinee


A tady jsem chtěla vybrat spoluadmina, který je z řádu Beta

a bude mi pomáhat s různými akcemi

a se smečkou obecně.

A tím "šťastlivcem" je:

LEO


Hezký den!

Co bych chtěla v životě dokázat - Nominace od Loiry

27. dubna 2015 v 23:31 | Anior |  O blogu
Takže, tímto proklínám Loiru, která mě nominovala na tenhle článek. Asi jí přetrhnu jako hada, ale teď to nebudu řešit. Vůbec nevím co psát a hlavně na tenhle blog se to NEHODÍ! Ale protože to je Loira a známe se už docela dlouho, tak jí to odpustím a napíšu to sem. Každopádně - jeden článek ještě nikoho nezabil! :D

Co bych chtěla v životě dokázat:
Blíží se konec! XD

27. dubna 2015 v 13:35 | Anior |  Novinky
Toto ani není "moc" článek, jen jsem chtěla upozornit, že se blíží konec měsíce! O.o Ano, ubíhá to strašně rychle, ale já to taky nestíhám. Ale velmi děkuji Ranmě, že už napsala! ^^má ho moooc krásný, a zdá se, že pokud nenapíše někdo lepší, Ranma bude jako jediná vlkem měsíce dvakrát za sebou! :D

Krásné citáty

24. dubna 2015 v 16:22 | Naomi | 
Na jedné stránce jsem našla krásné vlčí citáty, které se mi moc líbily! Snad se budou líbit i vám! Jsou hodně o poučeních nebo příslovích, ale někdy jsou to čistě citáty. Tady jsou některé vybrané:


Když zavoláš vlka, pozveš celou smečku.Nervozita

21. dubna 2015 v 22:59 | Anior |  Novinky
Sice to sem nepatří, ale já MUSIM!!!


Zítra jdu na zkoušky na gymnázium. Mám trému jako prase, ale snad to nějak zvládnu. Vpodstatě tam půjdu za pár hodin. Opravdu jsem hodně nervózní a nevím, jak bych si mohla pomoct. Ty zkoušky dělám na A.G. (arcibiskupské gym.) a to je soukromej gympl. Dělala jsem přípravu - dvě hodiny týdně - a spousty testů, domácích úkolů atd. Přesto se bojím. Že nepojede tramvaj, že špatně přestoupím, že se mi to všecko zvorá. No, asi tak. Pozítří dělám zkoušky na patočkovo gym., takže to asi nebude o nic lepší. Teprve dneska jsme vyplňovali pozvánku a zařizovali různé další věci. Tak jsem sepsala pozitiva a negativa zkoušek a gymnázia obecně.


Další obrázky

18. dubna 2015 v 9:46 | Anior |  Obrázky, plochy a animace
Tady asi po pěti vteřinách přidávám další obrázky, na kterejch jsem pracovala asi celej den! :D


Kresba pro Loiru

18. dubna 2015 v 9:42 | Anior |  Obrázky, plochy a animace
Takže, zase jsem se tu ukázala a tentokrát vám nesu obrázek pro Loiru, na kterém jsem pracovala fakt dlouho!

Vlčí krev - Seznámení

14. dubna 2015 v 22:16 | Anior
Před Eli objevil stříbrný záblesk a ona stála uprostřed lesa. Temného tak, že se ani nedalo moc poznat sluneční světlo. Před ní stála zářivě bílá vlčice se stříbrným brněním. Vrčela. odhalovala své bílé tesáky a ňafala do prázdna. Eli držela v ruce revolver a kolem pasu měla připnutou mysliveckou pušku. Ruka se jí třásla jako rosol a ona ani nemohla pořádně stisknout spoušť. Vystřelila osmkrát, ale vlčice vždy uhnula či kulku prostě zastavila brněním. Zbývala poslední. Ani puška nefungovala. Poslední šance. A ona vystřelila. Vtom uslyšela jemné vyjeknutí. Vzhlédla, aby se podívala, co se vlastně stalo. Ona ji trefila! možná nezabila, ale určitě trefila a zranila. Pocit štěstí se jí blaženě rozlil po celém těle. Ale vtom okamžiku také odpadl. Vlčice vzhlédla s jasně zářícíma očima a s větší nenávistí ve tváři. Z boku jí kapala krev a z tlamy sliny. Bez váhání se jako blesk za Eli. Roztrhla jí rameno a svalila na zem. Teď se nad ní tyčila obří vlčice která před posledním zásahem zašeptala: "Vzpomeň si! Probuď svou duši! Probuď se z lidského snu! Probuď se!" A potom udeřila na hrdlo smrtelnou ranou.

Eli se s trhnutím probudila a vyjekla. Sěděla ve svém pokoji a zhluboka dýchala. Bylo po obědě a ona si šla dá dvacet. Venku pršelo, takže většina plánů na odpoledne se řuší. Za chvíli u ní byla babi a zeptala se: "Copak se stalo děvenko? Špatný sen?" Eli přikývla, ale nechtělo se jí ho znovu vypravovat. Chvíli ji babi utěšovala a potom s ní šla dolů. Babi hned začala: "Drahoušku, půjdeš něco nakoupit? Děda pořád spí a já ho nemůžu poslat do obchodu pro jídlo. něco přeci jen potřebujeme..." Eli si povzdechla. Další promarněné a promočené odpoledne."... a ty si tam přece musíš koupit nejnovější módu!" Tam na tohle Eli slyšela! Áááá.. To bude krása v novém oblečení! babička věděla, jak na ni!
V obchodě nakoupila pár potřebných věcí - léky, jogurty, borůvky, banány apod. Potom mohla do ráje - obchodu s oblečením. Ihned zamířila k džínám a naložila tři . do zásoby. Vybírala si slušivou bundu do deště, několik triček, rozhodovala se mezi botami a vybírala čepice a baseballky. Byla jako v nebi, ale měla čas jen tři hodiny, pak musela domů na večeři. Zrovna když odcházela a chystala se k pokladně, srazila se s někým v oddělení džíny. "Jé, sorry! Já se fakt omlouvám, nedívala sem se na cestu. Dobrý?" Když se Eli probrala z šoku, otevřela oči a zaťukala si na hlacu a vzhlédla. Nad ní stála nějaká holka, která jí podávala ruku. Postavila se a oprášila si kalhoty. "Jo, to je dobrý. Jen - počkej? nejsou to stejný džíny, jako moje?" Zarazila se. "Jo, no jo! Máš pravdu! Jej! A ta kšiltka! Ta to sekne!" A takhle se zapovídaly a neskončily, dokud nedomluvily o všem. "Jo a jak se vůbec jmenuješ?" Začala ta holka. "Já? Já jsem Eli!" Řekla a jemně se pousmála. "A ty?" "Já se jmenuju Kate." "Jejda! Já už musim! Už na tebe mám číslo, takže ti kdyžtak zavolám." Řekla rychle Eli. Pokračovala: "Kámošky?" Odpověd přišla hned: "Kámošky!"

Tak snad se vám extra dlouhý díl líbil! :D

SB nově!

11. dubna 2015 v 21:59 | Anior |  Novinky
Tak, rozhodla jsem se udělat SB! Sice přesně nevím co to je, ale může se to přeložit jako nějaké "spřátelení". Znám docela dost pěkných blogů, tak, jestli se chtějí spřátelit, můžou. jen musíte do komentů vyplnit:

Jméno: (přezdívka)
Blog:
Líbí se ti můj blog?:
Proč se chceš spříátelit:

Toto bylo spřátelení pro blogy, tedy pro jednotlivce, kteří ho mít nemusí:

Jméno: (přezdívka)
Blog: Pokud máte XD
Proč se chceš spřátelit? :
Chceš mi něco vzkázat? :

Tak, to je prozatím vše, tak ahoj zas příště! :D

PS: Nově uděláme vlka měsíce jako na měsíc čas dopředu. Nejvyšší termín odevzdání je konec dubna! (Snad to nevyznělo jako ve škole! XD)

Neklid

10. dubna 2015 v 22:52 | Anior |  Příběhy
Takže, po tisíci letech přidávám pokračování Spirita a Inky:

Spirit s Inkou se probudili současně. Vlčat ještě spala, a tak mohli jít ven a užít si ráno v tichu. "Spirite?" Začla Inka."Cítíš také něco podivného ve vzduchu?" Spirit zavětřil a trochu mu uculka tlama. "Ano, je to nějaký štiplavý pach, nevoní moc dobře..." Odkašlal si, protože pach, který cítil, byl nepříjemný. "Smrdí po staré kožešině a rybině..." Oba se na chvíli odmlčeli a pak znovu větřili. "Je to nepříjemné. Ale ten pach je mi velmi povědomý!" Vtom se zarazila a zavětřila pozorněji.

"Ne... To není možné!" Spirit se na ni nechápavě podíval. "To... To je on! To je jeho pach!" Spirit stále nechápal. Inka se posadila a snažila se rozdýchat, co se právě stalo. Pach slábl. Inka se zhluboka nadechla a začala: "Když jsem byla docela malá, asi roční štěně, ucítili jsme ten pach. Nevěděli jsme, co to je za hrozbu. V to poledne to přišlo." V křoví něco zašustilo. "Všichni jsme pokojně odpočívali a hřálo nás slunce. Najednou zvěd přiběhl celý udýchaný, ale bez svých dvou druhů. Byl od krve, ale začal. Pověděl, že je cizí smečka na našem území... A už to nestihl doříct. Já jsem hrůzou málem omdlela, když jsem spatřila, co se mu stalo. Něco ho zezádu rozdráplo skoro vejpůl. A pak jsem ho uviděla. Byl hnědý, možná měl nějaké tetování. Za ním vystoupila smečka, jemu docela podobná. měl drápy celé od krve a z tlamy mu kapala další. měl pár ran a zabil určitě nespočet odpůrců. Náš Beta, Diego, se ho snažil zastavit a ochrínit mě a tátu a mámu. Když jsme se postarali o smečku, on stále bojoval s tím ohavou." Opět se v křoví něco pohlo. " Nedaleko byla Rokle smrti a k té mířili. Těsně před koncem souboje Diega roztrhnul vejpůl a shodil do rokle. Sám ale neudržel rovnováhu a spadnul tam." pak nastala dlouhá pomlka. "Odešli jsme, protože jsme ztratili mnoho bojovníků a Diega."

Spirit chvíli mlčel a potom proříznul ticho: "Pojď do nory. Vlčata se za chvíli jistě vzbudí."
Všichni včetně Aatirise byli vzhůru. Hráli si a dováděli v noře, jen rodiče byli zamlklí. Věděli, že je možné, že přijde a vrátí se pro pomstu. Vlčata nevěděla, co se děje, a ani si toho nevšímala. Bylo jim jedno, co přijde poledne. Nezajímali se o to.

V poledne, kdy se měli naobědvat, se něco dělo. Byl tam až podezřelý klid a to nebylo dobré znamení.

Griaris

10. dubna 2015 v 18:44 | Anior
Awww! Jsem strašně ráda za všechny nové členy! Tento je - nebo si to aspoň myslím - nový nenaverbovaný, nebo spíš nenaverbovaná vlčice! Tady ji máte:

Jméno: Griaris
Věk: 2 roky
Postavení ve smečce: Je to spíš postrach, je agresivní kvůli své minulosti, radši se krčí ve stínech a vše pozoruje.
Funkce: Zvěd ale bojuje nejvíc jak to jde
Pohlaví: Dívka
Magie: Příroda
Vedlejší magie: Temnota
Povaha: Jak už jsem zmínila je agresivní, tichá, ale i nebojácná, klidná a věrná své smečce.
Příběh: Narodila se jako nejmladší třetí vlče z čtyř. Její otec umřel když jí byly tři měsíce. Ve čtyřech měsících je napadli lovci a zabili její matku s nejmladším bráškou Areonem. Ostatní se rozutekli a ona zůstala sama. Stala se z ní tulačka a kradla lidem jídlo, nakonec jí našel jeden ze smečky ve které teď žije. Našel ji pod smrkem schoulenou do klubíčka a prakticky polomrtvou. Cvičila se v bojovníka ale pro její tichou povahu ji vyučili na zvěda. Stále je však u každé rvačky. Náhoda?
Obrázek:
Ještě nemám pořádné zobrazení

Upozornění!

7. dubna 2015 v 7:41 | Anior |  RPG hry
Toto je spíš taková vložka, ale upozorňuji ty, co ještě nenapsali na vlka měsíce, ať napíšou. Naše smečka opravdu bez pomoci může ztratit hodně!!! pokud nenapíšete, mohou duchové hor zvítězit, a ovládnout smečku a všechny vlky. A já vím že už jsem s tím otravná, ale prosím, naverbujte někoho. Potřebujeme členy!!! :-D A ještě jednou připomínám, ať se zaregistrují na fóru ti, kdo nejsou. A tady je ten slibovaný obrázek pro Lea a pro Ranmu přidám, až budu mít TEN tablet. Zde to je:

Mé narozeniny

6. dubna 2015 v 9:11 | Anior |  Novinky
Sice vím, že to sem nepatří, ale dnes slavím narozky! :D Tedy, slavila jsem je včera, ale dnes je mám. Asi tomu neuvěříte, ale bel u mě Leo a donesl mi parádní dárek. I vod bráchy jsem něco dostala, takže vám ukážu tři dárky, z většiny s vlčí tématikou.
Tady jsou:
TOHLE JE WOLFY, A SNAD NEJSTE TAK SLEPÍ, POZNÁTE, ŽE JE Z MINECRAFTU. OD: BRÁCHA


TOHLE JE PENNY BOARD OD TÁTY! <3

A TO PŘÁNÍ PŘIDÁM PAK ZVLÁŠŤ! :D

Hodnosti

5. dubna 2015 v 21:01 | Anior |  RPG
Tak, teď tu máme něco nového: Postavení a hodnosti! Je to nějak takhle:

Omega
Jsou to "baviči" smečky. Mají za úkol udržet dobrou morálku a zabraňovat vzniku hádce. Omegy hlídají ulovenou kořist, avšak dokud si první soustu nevezmou lovci, nesmí se jí ani dotknout.
Delta
Prozkoumávají nepoznaná údolí, pátrají po kořisti a hlídají teritorium smečky. Stopují po kořisti, avšak na kořist neútočí a nijak zvlášť se na lovu nepodílí.
Gamma
Jsou to lovci smečky, účastní se každého lovu a - kromě Alfy - mají největší podíl na kořisti. Též se účastní bojů a hlídek.
Elite
Tento post má jen hrstka vlků. Je to nejvyšší možný projev pocty Alfy ke členovi. Elite nejsou obyčejní vlci - jsou to vlci s dokonalou technikou lovu a boje. Kromě toho se musí vlk vyznamenat. Tento post je s omezením, mohou ho mít jen dva vlci ve smečce.
Beta
Pravá tlapa Alfy. Dohlíží na pořádek ve smečce, na dění a dává rozkazy loveckým výpravám. Pokud je Alfa nemocná, nebo není schopná plnit svou funkci, Beta dočasně přebírá všechny povinnosti Alfy.
Alfa
Vůdce smečky, její hlava a její mysl. Všechno je řízeno a vymýšleno Alfou, Beta tyto informace pouze předává.A takhle se získávají nové hodnosti:

OMEGA >> DELTA
Kolem vesnice obchází stádo jelenů. Ulov jednoho z nich bez pomoci a uživíš celou smečku.
Min. počet řádků: 10
DELTA >> GAMMA
1. Jeden z naší smečky (Ani omega ani Delta) je velmi nemocen! Musíš sám přinést z temného hvozdu Lilii světla a dotyčného uzdravit.
2. Vyhraj zápas s dalším Deltou nebo Gammou.
Min. počet řádků je: 20

GAMMA >> ELITE
1. Strašná nemoc zasáhla celou smečku! Zachraň ji nalezením naší bohyně!
2. Alfu ohrožuje smrtelně nebezpečný medvěd! Zorganizuj záchrannou misi a pomoz mu!
3. Tvou vesnici navšetěvuje rosomák a pravidelně krade zásoby. Vystopuj ho, a ulov.

ELITE >> BETA
Nelze. Výjmečný post alfy.

BETA >> ALFA
Nelze. Pouze kdyby si Beta vzal alfu.

Momentálně to je takto:

Anior = Alfa
Beta = Duch
Elite = Leo
Gamma = Ranma

A ještě odkaz na fórum, kde si založíte účet a do "Bio" napiště svou minulost z blogu. Tak se budeme radit a krát druhý způsob hry, ne na chatování, ale na "příběhování". http://svet-vlku-magie.blueforum.cz

Asi další neaktivita...

3. dubna 2015 v 8:59 | Anior |  Novinky
Bohužel, další dva dny určitě budu neaktivní. Jedeme do beskyd, a tam nebude přístup k itnternetu. Taky se těším, na vaše příběhy na vlka měsíce! sama zatím napsat nemůžu, promiňte. :( Ale na půl hodiny odjíždíme, tak se musim oblíct. Jo, a nakreslila pro Lea obrázek(první na smartphonu) a Pro Ranmu taky! (Tentokrát na tabletu a taky první)Takže, po příjezdu vám je ukážu! A jestli se vám budou líbit, napište koment! :D
Doufám, že si užíváte prázdniny!

S příním hezzkého dne

Anior

Vlk měsíce Březen 2015 - Stav ohrožení!

2. dubna 2015 v 9:19 | Anior |  RPG
Tak, i když trochu opožděně, je tu vlk měsíce! :D


STAV OHROŽENÍ!!!

Stalo se něco hrozného! Jsme ve velkém nebezpečí! Naše bohyně, Leureia, což v překladu znamená vlčice - ochránce nebo patron, je v nebezpečí! A my s ní! Duchové Diamantových hor na ni zaútočili! A chystají se na nás. Vlastně, její síla spočívá ve hvězdách - a ta její pomalu vyhasíná. Chrání ji, proto nemůže bojovat a nás chránit také ne. Bohyně Leureia - podle ní se v predávnu jmenovala naše smečka - Leureiská. Vždy tu pro nás byla, a my tu musíme být pro ni! Duchů je docela dost, ale já vám představím jen jejich vůdce. sama se velmi věnuji duchovnu, a Leureia my předala krátký vzkaz:


Má hvězdy vyhasíná. Duchové se přibližují. Zachraň svou smečku, ať můžete žít dále v klidu a míru! Já se je pokusím udžet na uzdě co nejdéle, jak to jen půjde. Až vyhasnu, musíte bojovat...

Zde jsou jejich podoby:

TOTO JE NAŠE BOHYNĚ LEUREIA:
A ZDE JSOU DVA HLAVNÍ VŮDCI, MARREI A GORDON:

Marrei:
Gordon: