Kdo se chce stát vlkem, musí se s ním sžít.

Vlčí krev - Prolog

6. března 2015 v 12:27 | Anior |  Vlčí krev
V dobách dávno minulých, dnes za hranicí naší fantazie, žila obrovská zvířata. Dodnes se jich zachovalo jenom pár, protože po objevení kovu a zbraní se zvířata musela stáhnout. Předtím vládla světu a teď se jim lidé chtěli pomstít. Zahnali je do těch nejtemějších koutů, a tam je pobili. Málokterému z nich se podařilo vyváznout. Ptáte se, jakto, že předtím, když už měli zbraně, je nezahnali? Proč tak najednou? Odpověď je jasná. Kov pro pravěké "bohy" byl jako pro nás smrtící injekce nebo zbraň napuštěná jedem. Kov sice vzešel z přírody, ale byl lidmi upraven na jeho zlou podobu - temný kov. To si lidé ale neuvědomovali a tak bili ze všech sil. Prastaří se od sebe skoro nedali rozeznat, ačkoli byli tak rozdílní. Dnes je tvorů s čistou prastarou krví kolující v těle jen velmi málo. Většina z nich se přetvořila na taková "mláďata" - tvorové se zmenšili, aby nebyli tak nápadní. Ale ztratili tak krev prastarých - svých předků. Šavlozubí se nedali a nepřizpůsobili se, a proto vyhynuli. Dnes už si lidé myslí, že to je hloupost, fám či nějaký trik na nalákání zákazníků. Ale ačkoli v to nevěříme, existuje to a tomu se nedá zabránit...

Tak snad se vám to líbí, kdyžtak komentujte, komentujte :D

Anior
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Gil Gil | Web | 18. března 2015 v 23:28 | Reagovat

Líbí velice moc!! :3 :-) Inspirace z Princezny Mononoke, že? Pěkné :-)

Máte hon na bílou laň. Mně se jednou zdálo o zlaté lani, která porodila bílého kolouška :-) (Toho bych samozřejmě nehonila, já vegetarián :D) Drápala jsem se nahoru do kopce, on na mně dohlížel a nahoře jsem stála s ním a mohla ho pohladit :-) Je to už dávno :-)

Máme psa, toulavého z ulice, asi kříženec belgického ovčáka a špice, vypadá roztomile a zároveň tak.. jak to řít.. negaučově :D vypadá jako svobodné vlče :-) Je do báječný tvor, nejlepší kamarád. Mému příteli se jednou zdálo, že ten náš běžel šťastně po polní cestě a tam na něj čekali ještě dva takoví stejní, ale zářivě bílí :-) (náš Ronie je hnědý) Takoví posvátní :-) A ti ho učili :-)

Měj se krásně!♥

2 Anior Anior | Web | 20. března 2015 v 13:46 | Reagovat

Aww! Ten musí být roztomilý!!! :D Každopádně, s Mononoke máš pravdu :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama