Kdo se chce stát vlkem, musí se s ním sžít.

S chutí do života!

5. března 2015 v 21:49 | Anior |  Příběhy
Tak, po dloooooouhé době přidávám další díl Spirita a Inky tak snaď sa bude páčiť :D

Ráno se Spirit probudil na okraji lesa, a nějakou tu chvíli mu trvalo, než si vzpoměl, proč je tam a ne u nory. Šel na týden na lov, a teď byl opravdu plný. Těšil se na vlčata, protože je neviděl docela dlouho. Vždy, když něco ulovil, jen se mihnul a byl zase pryč. Teď mají zásoby, a on tak nemusí chodit lovit. Šel docela dlouho, ale nakonec dorazil k noře. A překvapivě, první co zaslechl, byl bojový pokřik jeho vlčátek. "Útooook!!!" Ozvalo se zezádu. Najednou, jokby se na něj sesypala hora kamení. Nic neviděl, jen slyšel kviklavé hlásky vlčátek. " Mááámííí!!! Je tu vetřelec!" V tu chvíli zaslechl Spirit hlas její družky: "Děti! Nechte toho!" Zavrčela na ně. "Ale mááámííí..." Ozval se otrávený hlásek "Je to přece vetřelec!" Ucítil naději pro povolení na další útok. "Ne Äthere. Já vím, že si ho nemůžete pamatovat, naposled vás viděl když jste byli táákhle malí." Ozvala se Inka. Jakoby z povzdálí se ozval šum. Vlčata se dohadovala, kdo by to tak mohl být. Nastala chvíle ticha, kterou v zápětí protrhnul Inčin hlas. "Je to váš táta!" Vlčata se okamžitě znovu sesypala na Spirita a zavalila ho horou otázek. Byly tam čtyři roztomilá vlčátka, která na něj koukala svýma malýma očičkama a jejich tlamičky, jakoby byly nezastavitelné.

Později v noře si Spirit s Inkou povídali. Vlčata ale musela být u toho a odposlouchávat každé jejich slovo. Navíc se jim neustále pletli pod nohy, a tak se jejich domluva ještě ztížila. Spirit se dozvěděl, že mají pět včátek, z toho jen jednu malou hočičku. Kluci se jmenují: Äther - Äthi, Minorith - Mino, Aatiris - Atir, Koreon - Kori a jedna malá holčička Areasil - Area. Všechna se narodila současně, ale malý časový rozdíl mezi nimi byl. Areasil byla nejstarší (Sice nejstarší ze sourozenců, ale do klučičích her se moc nezapojovala.). Pět vteřin po ní se narodil Äther(který se stal vůdcem klučičí smečky), pak Minorith (nejvážnější), následně Koreon (takový chytrý a rychlý) a naposled Aatiris (takový vtipálek, něco jako Mikey z želv ninja :D)
Se Spiritem si nejvíc rozuměl Äther. Chodili spolu lovit, stopovat zvěř a obhlížet území. Ostatní kluci si s ním rozuměli dobře, ale ne tak, jako Äther. Ale s Areasil si rozuměl jako nikdo. Byla chytrá, rychlá, dokázala rozpoznat pachy, skvěle lovila atd. atd. Každý z rodiny se měl dobře, vše klapalo. Na nějakou chvíli bylo vše perfektní...


To be continued... :D

Anior
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Gil Gil | Web | 18. března 2015 v 23:44 | Reagovat

"To be continued... :D" - to tomu dodalo fazónu :-) Jako u velkofilmů. Teď budou všichni napjatí :-)

2 Anior Anior | 10. dubna 2015 v 22:13 | Reagovat

Dík moc! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama