Kdo se chce stát vlkem, musí se s ním sžít.

Vlčice

31. ledna 2015 v 16:21 | Admin. |  Příběhy
Tady máte pokračování mého příběhu. Snad se bude líbitSmějící se.

Malé vlče si celé dny hrálo na lukách a skotačilo v lese. Jeho život byl bezstarostný. Matka ho pojmenovala Spirit. Jeho tři mladší sourozenci, Sarah, Orion a Saira, si s ním chtěli hrát vždy, když nespali nebo nejedli. On jejich nabídky příjmal s vervou do kočkování. Neustále si hrál a kočkoval se se sourozenci.
Potom ale vyrostl a přestal si hrát. Víc chodil s otcem na lov a s matkou trénoval mrštnost. Kočkoval se jenom někdy a sourozenců si přestával všímat. Když mu byly tři roky, stal se dospělým. Jeho o rok mladší sourozenci si s ním pořád chtěli hrát, ale tentokrát svolil. Hrál si s nimi často a znovu ho to bavilo. Jeho bratři a sestry také vyrostli, ale kočkovali se pořád.


Když Spirit dovršil čtyř let, potkali cizí smečku a chtěli je vyhnat, ale oni přišli žádat o azyl. U jejich nory bylo hrozné vedro a jednou se suchá tráva poblíž vznítila a oni museli utéct. V žádném teritoriu je nepřijali a ještě je hnali přes lesy a louky. Rodina se tedy poradila a uvážila za dobré je ve svém teritoriu přijmout. To odpoledne si povídali s cizí smečkou. Řekli, že se jejich smečka jmenuje Bílá. Do naší Sněžné smečky zavítali díky našim sousedůmkteří jim naši smečku poradili.
Až se šlo na večer spát, všimnul si Spirit jedné asi tříleté vlčice, která se předtím ve smečce moc neobjevovala. Nešla si lehnout do nory nebo k ní. Odešla na hvězdnou skálu a tam hleděla na nebe. Spirit se k ní pomalu plížil a lehl si vedle ní a mlčel. Vlčice náhle promluvila "Díky za přijetí. Jsme opravdu rádi že tu můžeme být." Spirit se pousmál. "Jsem rád že se ti tu líbí. Jak se vlastně jmenuješ ?" zeptal se. " Já jsem Inka. A ty?" "Spirit."


Začali si povídat a spřátelili se. Několik dalších týdnů spolu lovili a sbližovali se. Za dva měsíce oslavila Inka čtvrté narozeniny. Spirit se s Inkou za tu dobu neuvěřitelně poznali a sraně si rozuměli. V ten den přišli požádat své rodiče o opuštění smečky a založení nové. Obě strany svolily. Spirit se rozloučil se svými sourozenci a s Inkou odběhnul do lesa. Začli si hledat noru a útulné doupě pro jejich rodinu. Po nějaké době hledání našli co hledali. Byl to obrovský strom s vykotlanými kořeny. Pod stromem bylo dost místa pro všechny a tak si ji vybrali jako svou. Usadili se v noře a stulili se do klubíčka. Tady přežijí zimu a vychovají mláďata.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Která postava se vám líbí víc?

Spirit
Inka

Komentáře

1 Minimilian Minimilian | 4. února 2015 v 14:59 | Reagovat

Moc hezké... Je to mile.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama